В Закарпатській ОДА привітали тих, чиїм професійним покликанням є допомога ближньому

У віторок, 3 листопада, за участі керівництва краю з нагоди професійного свята в ОДА відбулись урочисті збори працівників соціальної сфери з усіх районів та міст області.

Захід розпочався хвилиною мовчання зі вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за незалежність та мир в Україні. Відтак до присутніх пролунали слова вітання.

«Соціальна сфера одна з небагатьох сфер життя країни, яка стосується кожного громадянина від самого моменту його народження, тому роль соціального працівника в нашому суспільстві є особливо важливою, – наголосила директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк, вітаючи колег. – Більше 4-х тисяч фахівців нашої області з честю виконують свій службовий обов’язок, примножуючи традиції милосердя та взаємодопомоги». Ганна Морозюк подякувала всім працівникам соціальної сфери області за відданість справі та самопожертву, адже у цю роботу необхідно вкладати не тільки знання і досвід, а й душу, співпереживання та людяність.

В.о. голови Закарпатської ОДА Олександр Петік, звертаючись до присутніх наголосив, що соціальна робота це не тільки службовий обов’язок – це і поклик душі: «Ви даруєте людям надію на краще, виконуєте місію добра та вчасно подаєте руку допомоги та проявляєте милосердя».

Кращим працівникам соціальної сфери області під час урочистостей вручили нагороди: Подяки міністерства соціальної політики України, голови ОДА та почесні грамоти обласної адміністрації.

Прес-служба Закарпатської ОДА