«Шахтар» розтрощив «Мальме» у матчі Ліги чемпіонів

Гра у Львові завершилася з рахунком 4:0.

У Львові завершився матч 4-го туру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький «Шахтар» приймав шведський «Мальме» і розтрощив суперника з рахунком 4:0.

Гірники мали повну перевагу впродовж усієї гри, але в першому таймі зуміли забити лише одного разу. Більш того, суперник також мав моменти для взяття воріт. А вже після перерви «Шахтар» на початку тайму забив двічі, знявши всі питання про переможця матчу.

У параллельному матчі Групи А в Мадриді іспанський «Реал» виграв у французького ПСЖ з рахунком 1:0.

Таким чином, в турнірній таблиці у «Реала» 10 очок, ПСЖ – 7, «Шахтаря» і «Мальме» – по 3. Гірники випереджають шведський клуб за всіма показниками, а от для того, щоб зайняти 2-е місце і пройти в плей-офф Ліги чемпіонів, команді необхідно перемагати в останніх двох турах і «Реал», і ПСЖ, і сподіватися на те, що ПСЖ не виграє у «Мальме».