Москаль і Пацкан у Києві: політичні розбірки перемістилися на Банкову

[Total: 0    Average: 0/5]

За інформацією відразу кількох джерел Mukachevo.net, в тому числі з середовища пропрезидентської Солідарності, відставка Геннадія Москаля – це його особиста ініціатива.
Українська правда з посиланням на власні джерела у Адміністрації Президента інформує, що причина у особистісному конфлікті з нардепом та очільником осередку закарпатської Солідарності Валерієм Пацканом.

Джерела Mukachevo.net додають, що заяву на відставку Геннадій Москаль написав ще 30 вересня, на другий день після того, як пішов у відпустку та публічно звинуватив Валерія Пацкана у політичній корупції та зажадав його відставки. З цією заявою, розповідає співрозмовник, Геннадій Москаль прийшов на зустріч з президентом Порошенком, мовляв, якщо очільник держави та партії дозволяє Пацкану відкрито воювати проти губернатора, тоді він звільняється.

Вже не публічно, але в стінах Адміністрації Президента Москаль звинуватив також кума Пацкана Віталія Ковальчука, який начебто власне і координує дії нардепа-бунтівника. Собі ж на підтримку Геннадій Москаль взяв кума Порошенка Юрія Луценка, з яким вони в чудових відносинах з часів Народної Самооборони.

Джерела Mukachevo.net інформують, що після зустріч Москаля з Порошенком наприкінці минулого тижня, президент взяв паузу, аби розібратися у ситуації, мовляв, не до того, в країні є справи й важливіші. Тоді ж окрім паузи було обговорено можливість очолення Москалем національної поліції, але зрештою вибір впав на Хатію Деканоїдзе.

Водночас, аби прискорити розв’язку, додає джерело, саме Москаль й був ініціатором вкиду інформації про його відставку через Еспресо TV, яке наближене до нардепа Княжицького та міністра Авакова. Не випадково, що власне Москаль та його найближче оточення ці дні – поза зв’язком.

– Це виглядає як форма шантажу вже безпосередньо Порошенка з боку Москаля, щоб Петро нарешті визначився, кому він більше довіряє – Валері та його куму Ковальчуку, чи Москалю, якого назвав на представлені в Ужгороді найціннішим кадром, який має. Але треба розуміти, що Порошенко виходить з себе, коли його починають шантажувати, – зазначає співрозмовник.

Наразі, за інформацією Mukachevo.net, обидва учасники конфлікту в президентські партії – Валерій Пацкан та Геннадій Москаль – перебувають у Києві з цього понеділка в очікуванні на рішення. Формально Москаль взяв відпустку на місяць, але джерела кажуть, що розв’язка вже близько.

http://www.mukachevo.net

Comments are closed.