На Закарпатті видано на 7 тисяч більше закордонних паспортів, ніж торік

Підсумки діяльності міграційної служби Закарпаття за 9 місяців поточного року аналізували на колегії ГУ ДМС України в області. Передусім керівник міграційної служби краю Ігор Михайлишин повідомив присутніх про кадрові зміни: наказом голови ДМС України завідувачем Міжгірського РС ГУ ДМС України в області призначений Василь Головка.
Щодо результатів роботи за 9 місяців, то за цей період підрозділами Головного управління оформлено понад 67 тисячі закордонних паспортів, що на 7 тисяч більше, ніж за аналогічний період минулого року. Крім того, прийнято до розгляду 250 клопотань про набуття громадянства України. Майже вдвічі зросла кількість закарпатських емігрантів. На постійне місце проживання за кордон виїхало 1400 чоловік. Традиційно найбажанішими країнами для еміграції залишаються Угорщина та Чехія.

Паспорт громадянина України отримали понад 24 тисячі громадян. Ще понад 19 тисяч краян зареєстрували своє місце проживання і майже 11 тисяч – знялися з реєстрації.

Перший заступникначальника ГУ ДМС України в області Олександр Бердар, аналізуючи результати діяльності служби, зупинився на проблемних моментах, які виявили в результаті перевірки діяльності окремих територіальних підрозділів.Зокрема, акцентувалося на якісному наданні адміністративних послуг, коректному введенні персональних даних заявників, узгодженні транслітерації відповідно до вимог ІКАО, вчасному інформуванні прикордонної служби щодо визнання недійсним закордонного паспорта у зв’язку зі зміною прізвища особи.

Очільник міграційної служби краю Ігор Михайлишин звернув увагу присутніх на посилення контролю за перебуванням та пересуванням іноземних громадян на території України, здійснення заходів, спрямованих на протидію нелегальній міграції. Так, з початку року 838 іноземців документовано посвідкою на тимчасове проживання та 132 – отримали дозвіл на імміграцію в Україну. Статус біженця надано 4 мігрантам, 10 осіб отримали додатковий захист.

На завершення колегії керівник ГУ ДМС України в області Ігор Михайлишин вручив начальнику відділу по роботі з біженцями та соціальної інтеграції управління у справах іноземців та осіб без громадянстваМиколі Товту подяку Державної міграційної служби України за зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

ГУ ДМС України в Закарпатській області

Comments are closed.