В «Батьківщині» підбили підсумки виборів по країні та в Закарпатті й повідомили, з ким готові співпрацювати

За попередніми підрахунками партія «Батьківщина» на місцевих виборах посіла друге місце за кількістю обраних депутатів до місцевих рад та за кількістю людей, які підтримали політичну силу на виборах. Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко.
Тимошенко звернула увагу на попередні результати місцевих виборів: «Приблизно 434 депутати обласних рад будуть від блоку Петра Порошенка – це 25,5 % від кількості усіх депутатів до обласних рад. 229 депутатів облрад будуть від «Батьківщини». Це другий результат по країні – 17,6%. На третьому місці знаходиться Опозиційний блок, який матиме приблизно 215 депутатів облрад, і це 12 %».

За підсумками виборів політрада «Батьківщини» поширила заяву Про принципи коаліційного об’єднання з фракціями інших політичних партій у місцевих радах. Зміст заяви коротко сформулювала Ю. Тимошенко: «Треба говорити не хто з ким, а хто за що. Ми будемо з тими, 1). хто за європейський вибір України, 2). хто проти стратегії шокової, так званої соціально-економічної терапії. 3). хто проти перетворення сільськогосподарської землі на товар, 4). хто проти брудних оборудок із землею на місцевому рівні, 5). хто проти того, щоб корупція була головною складовою тарифів і 6). хто не допустить корупції на бюджетних ресурсах», – запевнила вона. За словами Тимошенко, коаліція з Опозиційним блоком для команди «Батьківщини» взагалі неможлива.

Що стосується Закарпаття, то «Батьківщина» отримала 8,6 % голосів на виборах до обласної ради, де матиме 7 депутатів, повідомили газеті «НЕДІЛЯ» у прес-службі Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

 

 

 

 

 

 

Найбільшу підтримку «Батьківщині» висловили в місті Свалява – 20,7 %, на Міжгірщині – понад 20,5 %, та Тячівщині – 17,5 %. Відповідно, найбільші фракції «Батьківщина» матиме в місті Тячів – 13 депутатів, в Тячівській райраді – 9 депутатів та Міжгірський райраді – 8 депутатів.

Крім того, 5 представників «Батьківщини» обрані сільськими головами: 3 сільради в Хустському районі (Данилівська – Михайло Дудаш, Монастирецька – Людмила Довгій, Сокирницька – Ярослав Сабадош), 1 – в Іршавському (Лозянська сільська рада – Микола Боршош), 1 – Мукачівському районі (Кальницька сільська рада – Віктор Сулима).

Голова Закарпатської обласної організації «Батьківщини» Олександр Кеменяш, який очолював список партії до обласної ради, коротко підсумував вибори так: «Ця кампанія переконливо підтвердила кілька фактів: 1. Підкуп виборців залишається найбільшою проблемою, яку вирішити не вдалося. 2. партія «Батьківщина» вкотре довела, що є серйозною політичною силою, яка має підтримку громадян, як на рівні країни, так і на рівні області. 3. Новий закон є недосконалим і потребує доопрацювання».

http://nedilya.net