Мукачівського барона суд залишив під вартою

Апеляційний суд Закарпатської області розглянув апеляційну скаргу в інтересах Калмана Лакатоша, в якій сторона захисту просила скасувати ухвалу слідчого судді і застосувати щодо підозрюваного більш м’який запобіжний захід.

Органом досудового розслідування житель Мукачева Лакатош К.К. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) КК України. Як видно з оголошеної йому підозри, в жовтні цього року він з хуліганських спонукань спровокував сварку з мешканцем Мукачева, нецензурно висловлювався на його адресу і дерев’яною палицею, яку приніс із собою, наніс йому удар по голові, чим спричинив забійну рану.

Заслухавши доповідь судді про зміст оскарженої ухвали, доводи викладені в апеляційній скарзі, пояснення сторони захисту та промову прокурора, який вважав ухвалу слідчого законною та обґрунтованою, а також врахувавши ступінь тяжкості злочину, у якому підозрюється Лакатош К.К., дані про його особу, наведені у характеристиках, Апеляційний суд дійшов висновку: доводи апеляційної скарги не утворюють підставу для застосування менш суворого запобіжного заходу.

Відтак суд постановив залишити ухвалу слідчого судді Мукачівського міськрайонного суду про взяття Лакатоша К.К. під варту без змін, а апеляційну скаргу захисника – без задоволення. Ухвала Апеляційного суду набрала законної сили.

Нагадаємо, в ніч на 9 жовтня в Мукачеві було вбито молодого хлопця, а його родичі спалили обійстя причетним до вбивства. У злочині запідозрили самопроголошеного Національного ромського барона України Калмана Лакатоша. Згодом міліція знайшла докази його причетності до інших злочинів, зокрема, контрабанди зброї та, можливо, рабовласництва.

Джерело: прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області

Comments are closed.