Богдан Андріїв став міським головою Ужгорода

Андріїв усвідомлює «величезний кредит довіри» і закликав ужгородців об’єднатися.

Богдан Андріїв, який за підсумком попереднього підрахунку набрав голосів вдвічі більше за свого конкурента Сергія Ратушняка, на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук підбив підсумок виборів і подякував ужгородцям за зроблений вибір.

“Завершилась тривала та напружена виборча епопея. Не помилюсь, якщо скажу – ужгородці дещо стомилися від виборчих перегонів. Відчуваю, що ужгородці, українці стомилися від неефективної та не щирої влади. Усвідомлюю, отримані сьогодні голоси – величезний кредит довіри. Люди чекають змін. Закликаю моїх виборців, ужгородців, які проголосували за інших кандидатів – об’єднаймося заради нашого міста! Вибори закінчились. Починається період важкої та відповідальної роботи. Ми несемо спільну відповідальність за майбутнє нашого міста. Прикладу максимум зусиль, щоб виправдати довіру ужгородців! Дякую!”, – написав Б.Андріїв на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у підсумку за Богдана Андріїва віддали свої голоси 20 665 ужгородців (58,57% з числа тих, хто взяв участь у голосуванні), за його конкурента Сергія Ратушняка – удвічі менше,  10 903 (30,9%). Це при тому, що загалом у виборах взяли участь 35 280 виборців.

З огляду на об’єктивні реалії, досить високим є відсоток зіпсованих бюлетенів – 3 728, що більше 10%.

Редакція “Закарпаття онлайн” ексклюзивно отримала остаточні результати підрахунку голосів у другому турі виборів міського голови Ужгорода. Всі цифри підкріплені протоколами з дільниць із мокрими печатками.

У підсумку, за Богдана Андріїва віддали свої голоси 20 665 ужгородців (58,57% з числа тих, хто взяв участь у голосуванні), за його конкурента Сергія Ратушняка – удвічі менше,  10 903 (30,9%). Це при тому, що загалом у виборах взяли участь 35 280 виборців.

З огляду на об’єктивні реалії, досить високим є відсоток зіпсованих бюлетенів – 3 728, що більше 10%.

http://zakarpattya.net.ua