Фінансування туристичної сфери пропонують збільшити в п’ять разів

Третє засідання координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів Закарпатської області відбулося у вівторок, 18 листопада.

Основними напрямками обговорення стала необхідність на державному рівні врегулювати питання надання екскурсійних послуг, розвиток інфраструктури та підготовка області до зимового туристичного сезону.

Заступник голови облдержадміністрації Михайло Рівіс наголосив на необхідності об’єднувати зусилля влади та бізнесу в питанні розвитку туристичної та дорожньої інфраструктури, що дасть можливість збільшити привабливість Закарпатської області.

Начальник управління туризму та курортів Денис Ман підсумував роботу із підготовки проекту Програми та бюджету Програми розвитку туризму та курортів на 2016-2020 роки. Відповідно до заходів, запланованих на 2016 рік, передбачається фінансування підтримки сфери туризму з обласного бюджету на рівні 1,6 млн. грн., це вп’ятеро більше, ніж минулоріч.

Згідно з рішенням координаційної ради, управлінню туризму доручено також розробити механізм кредитування сільського туризму, який залишається одним із пріоритетів. Крім того, редакційна колегія ради має запропонувати механізм, що дозволить підтримувати ініціативи громадських організацій у сфері туризму через проведення конкурсу проектів.
Управлінню туризму та курортів доручено провести ряд заходів із підготовки до зимового туристичного сезону 2015-2016 рр.

Наступне засідання координаційної ради буде проведено в рамках обговорення системи промоції туристичного продукту Закарпаття.

Джерело: прес-служба Закарпатської ОДА