Закарпатець потрапив у список найбагатших Forbes

Найбагатша людина Закарпаття розпочинає нові проекти та продовжує фінансування старих доброчинних діянь

Алекс Ровт, великий закарпатець, уродженець міста Мукачево, почесний консул України в Угорщині( м.Сегед). Засновник одного з кращих рекреаційних закладів Закарпаття – “Термал-Стар”, за даними Міжнародної асоціації виробників мінеральних добрив, очолювана ним IBE TradeCorp. контролювала до 13% продажів світового ринку аміаку і близько 7% аміачної селітри. Журнал Forbes включив Ровта в список найбагатших людей планети, оцінивши його капітал у 1.5 мільярдів доларів.

Успіхи підприємця не віддалили його від простих людей. Він не забуває своїх земляків. У важкі дні, коли багато підприємців забули про своїх земляків, він першим прийшов на допомогу потерпілим від повені. Він – людина щедрої душі, філантроп і меценат. Йому присвоєно звання почесного громадянина Мукачева, у 2004 році визнаний Людиною року, а у 2005 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України. За попередній період благодійний фонд “Сімї Ровт” надав благодійн допомогу для потреб захисників Вітчизни, а самевоїнами АТО – 250 тис грн., прикордонній службі – 206 тисяч грн., на відпочинок та реабілітацію – 30 тис.грн., для потреб військового госпіталю так і ЦРЛ Мукачева – 270 тисяч грн., не забуто благодійним фондом сімї Ровт і про дитячі садочки – 17 тис.грн., дитячим інтернатам – 35 тис.грн., стипендії для студентів – 17 тис.грн., а також постійне сприяння у розбудові рідного Мукачева, зокрема на благоустрій – 100 тис.грн., ремонт школи м. Мукачево – 600 тис.грн., релігійним громадам Закарпаття – 170 тис.грн., організаціям щоопікуються людьми з обмеженими можливостями – 585 тис.грн., і звичайно, традиційне благодійництво для соціальних категорій – 242 тис.грн.

Сьогодні, коли багато підприємців згортають свою діяльність в Україні, Фонд сімї Ровта нагадав що як і завжди серце їх благодійника і засновника залишається в Мукачеві, Закарпатті з тією землею де він родився, учився, відбулася бар-міцва. Тому всі попередні проекти продовжать свої починання, а також стартує новий етап підтримки та розвитку тих проектів які повязані зі збереженням культурної спадщини краю.

Повідомляє Ужгородський прес-клуб

Comments are closed.