У Закарпатській ОДА обговорять енергозберігаючі технології

[Total: 0    Average: 0/5]

026 листопада в Закарпатській ОДА за “круглим столом” обговорять перспективи впровадження на об’єктах соціальної сфери енергозберігаючих технологій та використання альтернативних видів палива.

Участь у засіданні візьмуть керівники районів та міст області, установ, які зацікавлені у впровадженні енергоефективних технологій та представники профільних структурних підрозділів РДА.

Під час заходу помічник Голови Комісії з розвитку енергетики та енергозбереження Українського союзу промисловців і підприємців Костянтин Єремчук розкаже про практичні кроки ОСББ/ЖБК для скорочення витрат на впровадження енергоефективних заходів за програмою Держенергоефективності. В.о. директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр презентує проект Програми енергоефективності та енергозбереження області на 2016-2020 роки та поінформує про участь облдержадміністрації у державній програмі підтримки енергозбереження.

Представники районів та міст поділяться досвідом впровадження на об’єктах соціальної сфери енергозберігаючих заходів та використання альтернативних видів палива.

Джерело: прес-служба Закарпатської ОДА

Comments are closed.