Мукачівець через ревнощі убив людину

8 років позбавлення волі суд призначив 33-річному жителю Мукачева. Чоловік на ґрунті ревнощів побив свого суперника, хлопець помер.

Потерпілий проживав із своїм дідусем. Саме літній чоловік і зателефонував до поліції й повідомив про смерть родича.

Слідчо-оперативна група й медики, котрі прибули за вказаною адресою, оглянули тіло покійного, але спершу слідів насильницької смерті не виявили. Пізніше експертиза встановила: хлопець незадовго до своєї загибелі отримав травми, не сумісні з життям. Зокрема, як повідомила старша слідча міськвідділу міліції Ганна Звонар, яка розслідувала це кримінальне провадження, причиною смерті став травматичний набряк головного мозку, крововилив, перелом скроневої кістки. Це було підставою припустити, що мукачівцю хтось допоміг піти на той світ.

Залишалося з’ясувати тільки, хто. Мукачівським оперативникам вдалося майже погодинно відтворити події останнього дня у житті загиблого. Виявляється, напередодні хлопець зустрівся зі своєю знайомою. Молоді люди трохи погуляли. Мукачівець вирішив провести дівчину до будинку, де мешкає її подруга. Там на неї вже чекав її співмешканець. Скоріш за все, ревнивець довідався про «дружню» прогулянку своєї пасії і прагнув поквитатися з суперником. Ревнивець вдарив суперника кулаком в голову.

Після інциденту хлопець пішов додому. А під ранок, як розповідає дідусь, внуку стало погано. Довелося викликати «швидку». На жаль, до приїзду медиків хлопець помер. Нападник явно не розрахував власної сили та завдав тілесні ушкодження, несумісні із життям. Чоловік у всьому зізнався, хоча стверджує, що не мав наміру вбивати чоловіка.

Матеріали досудового розслідування, розпочатого за ознаками ч.2 ст.121Кримінального кодексу України, були передані до суду.

Мукачівський міськрайонний суд, розглянувши матеріали кримінального провадження, виніс вирок. 33-річного мукачівця засуджено на вісім років.

Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Comments are closed.