В Ужгороді 247 нових патрульних поліцейських склали Присягу в присутності Голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе

Присягу на вірність українському народові патрульні склали на площі Народній в Ужгороді.

На урочистій церемонії була присутня Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе. Очільниця української поліції привітала особовий склад з цією знаменною подією:

– Це моя перша Присяга, яку я сьогодні склала разом із вами. Я горджусь вами! Ви будете захищати і служити українському народу. 5 місяців ви проходили жорсткий відбір і навчання.

Коли рік тому ми взялись за реформування української міліції, то мало хто вірив в успіх. Казали, що в нас нічого не вийде, що буде важко. Та ми зробили це! 7 листопада народилася нова українська поліція, очолювати яку – честь для мене.

Роботи буде дуже багато. Та ми зробимо все, аби захищати людей і Державу.

Я буду твердо захищати кожного чесного поліцейського. Але нещадно каратиму тих, хто прийшов сюди, аби «кришувати» чиїсь інтереси. Ви повинні захищати державу, а не когось.

Вітаю Ужгороді і Закарпаття з новою поліцією!

– Я точно знаю, що у вас все вийде, бо я бачив ваші очі під час співбесід. Ви перші й найкращі! – звернувся до поліцейських народний депутат України Мустафа Найєм, який створював на Закарпатті патрульну поліцію.

Очолив загін патрульної поліції Закарпаття капітан Юрій Марцинишин, який донедавна керував ротою патрульної поліції в Києві. Його Мустафа Найєм охарактеризував як одного з кращих, хто проявив себе на службі в київській поліції.

Заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Михайло Рівіс висловив надію, що нові поліцейські відродять довіру краян до правоохоронців, здолають корупцію. А влада, запевнив, їм у цьому сприятиме.

Понад два десятки патрульних закарпатської поліції пройшли через війну на Сході України. Серед них і Тарас Пономаренко. Колишній артилерист Мукачівської 128-ї гірськопіхотної бригади ЗСУ брав участь у боях за Дебальцево. Шестеро наших військовослужбовців, серед яких був і Тарас, пробралися на ворожу територію і викрали від сепаратистів танк. На трофейному танку артилеристи успішно повернулися на свої позиції. На захопленій від ворога бойовій машині одразу ж почепили український прапор.

 

 

 

 

 

 

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе вручила нагороди поліцейським-учасникам АТО.

Цінний подарунок одержала і Христина Дідик. Дівчина-поліцейський продовжує справу свого батька – колишнього міліціонера.

Урочиста церемонія складання Присяги на вірність українському народові закінчилася під звуки трембіт. А вже цієї ночі нові патрульні вийдуть на патрулювання вулиць Ужгорода та Мукачева.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області