Афганцям не пощастило потрапити до Угорщини

[Total: 0    Average: 0/5]

000027 листопада п`ятьох осіб, які рухались в бік державного кордону, помітили прикордонники відділу «Лужанка» Мукачівського загону. Невдовзі порушників затримали, вони саме пошкодивши паркан намагались потрапити до сусідньої Угорщини.

Як з’ясувалося, дані особи є сім`єю з Афганістану, зокрема це був батько, мати та троє їх дітей. У ході проведення фільтраційних заходів стало відомо, що «мандрівників» на початку листопада вже затримували за спробу незаконно перетнути державний кордон на ділянці відділу «Селятин» Чернівецького загону. Метою їхньої нинішньої подорожі було потрапити в Німеччину. Всі п’ятеро були дуже брудні, адже організатори їхньої небезпечної подорожі вказавши напрямок руху, де на них мала чекати омріяна Європа, залишили їх наодинці. Їм довелося певний час рухатися невідомою місцевістю, а за деякий час вони були затримані прикордонним нарядом. Під час доставки їх в прикордонний підрозділ охоронці кордону помітили, що один з дітлахів має дуже сильний кашель і вже невдовзі йому надали необхідну медичну допомогу.

Відмітимо, що в очікуванні холодів організатори та посібники переправки незаконних мігрантів намагаються якомога швидше позбутися від них. При цьому вони не зважають на застереження, що подібні мандрівки можуть призвести до загибелі мігрантів.

Державна прикордонна служба України

Comments are closed.