«Вовки» поступилися «Барсам» у поєдинку на льоду

У поєдинку між «Ужгородськими вовками» та «Шахтарськими Барсами» вирішальною стала одна шайба.

Яка у третьому періоді принесла перемогу останнім. Так, барси випередили вовків із рахунком 6:5.

У перших двох періодах учасникам «Шахтарських Барсів», вочевидь, не вистачало зібраності. Тому тривалий час з відривом у два бали лідирувала команда «Ужгородські вовки». Із яких найбільшу кількість шайб у ворота суперників загнав учасник під № 20.

До слова, гра вирізнялася великою кількістю порушень, через що багато хокеїстів на кілька хвилин були усунені з льодового поля.

У День Святого Миколая «IceLand» приєднався до вже традиційних загальнозакарпатських подій. Сьогодні на ужгородському льодовому майданчику відбувся парад Миколайчиків. Останні подарували гостям ковзанки незабутню атмосферу зимового свята. З яким, друзі, вас щиро вітаємо!