Луганським школярам показали ведмедів

[Total: 0    Average: 0/5]

Школярів зі Станично-Луганського району Луганської області на різдвяні свята зустріли працівники НПП «Синевир». Святкова програма і захоплюючі екскурсії відкрили молоді нову Україну – не ту, про яку розповідають російські пропагандисти.

Дітей тепло вітали у візит-центрі установи, де розповіли про дивовижну природу Горган, особливості роботи національного парку, закликали берегти довкілля. Екскурсія музеєм викликала чимало питань у гостей, екскурсоводи дали на них вичерпні відповіді. А от знайомство з мешканцями реабілітаційного центру бурих ведмедів стало справжньою родзинкою подорожі до НПП «Синевир», адже більшість школярів ще ніколи не бачили живих ведмедів. Тут їх аж 18. Щоправда, усіх побачити не вдалося, бо деякі з них залягли у зимову сплячку, а деякі гуляли просторим вольєром.

Також, щоб подарувати молоді з Луганщини незабутні враження від колядування, до візит-центру прийшов досвідчений гурт колядників Преображенської церкви села Свобода на чолі з отцем Ігорем Бембилом. Вони організували справжній різдвяний концерт, який, напевно, запам’ятається назавжди кожному юному гостю свята.

Джерело: НПП “Синевир”

Comments are closed.