Гендиректор “Говерли” прокоментував ситуацію із забороною трансферів

Генеральний директор ужгородської “Говерли” Іван Шіц розповів про ситуацію із забороною від ФІФА на проведення трансферної діяльності.

– Все що стосується заборони на проведення трансферів, залишається на рівні чуток. Ми поки що нічого офіційного не отримували. А нові трансфери були проведені згідно з регламентом і були підписані ще місяць тому, в кінці листопада. А в новому році ми ще нічого офіційно не підписували. Повторюся – офіційної заборони від ФІФА ми ще не отримували.

– Говорячи про нові трансфери, ви маєте на увазі підписання Дмитра Назаренка та Олексія Зозулі?

– Так.

– У складі “Говерли 14 орендованих футболіста, хто з них продовжить виступати в Ужгороді навесні?

– Ще невідомо, які футболісти залишаться. Поки що пішов тільки Цуріков. Ті гравці, які залишаться, будуть грати далі. На них у нас заборони немає, тому що це не нові для нас гравці для реєстрації. Коли команда збереться після зимової перерви, можна буде говорити про якісь зміни у складі. А ті футболісти, з якими були підписані попередні контракти ще в листопаді, вже є і залишаться на збори.

– В’ячеслав Грозний заявляв, що “Говерла” планує взимку підписати близько 10 нових футболістів.

– Я б не хотів коментувати слова головного тренера. У нього своя робота, у мене – своя. Може, ми хотіли б і 20 футболістів підписати, але все буде залежати від ситуації в клубі, футболі та в країні.

– Вже відомо, де “Говерла” буде починати зимові збори?

– Плануємо провести два зимових збори. Перший етап триватиме 11-13 днів. Його заплановано провести в Туреччині. Поки що ніяких змін не планується і команда готується летіти.

Точні дати проведення збору я поки що назвати не можу.

1football.info