Нагорода знайшла героя

Спільним розпорядженням керівництва краю – Геннадія Москаля та Михайла Рівіса, нагороджено нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» Вільгельма Папа – відомого музиканта, композитора, керівника ромського дитячого ансамблю «Лаутарі» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн», виконавчого директора Товариства музичної культури циган Закарпаття «Лаутарі», заслуженого працівника культури України.

11 січня голова облради Михайло Рівіс особисто вручив Вільгельму Вілмошовичу цю високу відзнаку, відзначивши вагомий особистий внесок композитора у розвиток музичного мистецтва краю, популяризацію культурної спадщини нацменшин та 20-річчя творчої діяльності джазового ансамблю «Пап-джаз-квартет». Та побажав творчих успіхів і світлих перемог у нових фестивалях.

Композитор подякував обласній владі за підтримку колективу, що неодноразово ставав лауреатом багатьох музичних форумів в країні та за її межами та пообіцяв так тримати й надалі в ім’я світлої пам’яті видатному закарпатському ромському джазовому музиканту, засновнику популярного джаз-фесту в краї, громадському діячеві Вілмошу Папу, який передчасно пішов із життя.

Прес-служба Закарпатської облради

Comments are closed.