Закарпатці, які вкрали гравій, постануть перед судом

[Total: 0    Average: 0/5]

01Рахівським відділом Тячівської місцевої прокуратури затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох мешканців району у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Вказані особи обґрунтовано обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України, а саме – незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Досудовим розслідуванням встановлено, що закарпатці наприкінці жовтня минулого року, не маючи на видобування корисних копалин спеціальних дозволів, здійснили незаконний видобуток сировини піщано-гравійної (гравію) загальним об’ємом 3,6 м3, яка (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №827 від 12.12.1994 “Про затвердження переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення”), відноситься до корисних копалин загальнодержавного значення.

Прокурором – процесуальним керівником у вказаному провадженні на підставі статей 468, 469 КПК України укладено з обвинуваченими угоди про визнання винуватості та узгоджено міру покарання у виді штрафу у розмірі 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (близько 7000 гривень).

На даний час обвинувальний акт скеровано до Рахівського районного суду для розгляду по суті.

Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області

Loading...

Comments are closed.