Сьогодні увечері Закарпатський народний хор заколядує на радість і на поміч

17 січня у Хрестовоздвиженському кафедральному греко-католицькому соборі Ужгорода співатиме заслужений академічний Закарпатський народний хор.
Цим виступом колектив завершить цикл новорічно-різдвяних концертів, якими вже встиг порадувати чимало слухачів у різних куточках Закарпаття. А ще подія особлива тим, що має благодійну мету – допомогти малозабезпеченим ужгородцям.

Ідея по-мистецьки підтримати добру справу належить художньому керівнику хору Наталії Петій-Потапчук.

За її словами, дуже важливо в такі світлі свята дарувати тепло не лише своїм близьким, але й людям, у яких більше нікого немає і які опинились на самоті з власними життєвими труднощами. Учасники ж колективу пропозицію підтримали одноголосно.

Долучитись до акції “Допоможи ближньому” зможуть всі охочі, пожертвувавши кошти благодійній організації, яка опікується безхатченками та дітьми з неблагополучних родин, а саме – допомагає їм харчами. Для добровільних внесків волонтери розташують спеціальні скриньки.

Незмінно, своїм шанувальникам Закарпатський народний хор запропонує цікаву та різноманітну програму: це і найпоширеніші закарпатські колядки, і найбільш рідкісні, і колядки мовами національностей, представлених на Закарпатті, і візитівка українського Різдва “Щедрик” М.Леонтовича, й іще низка тематичних хорових творів вітчизняних композиторів, зокрема, місцевих.

Прикрасять концерт солісти Петро Матій, Мирослава Копинець, Яна Садварій, Олександр Товт.

Початок о 18.30.

Управління культури Закарпатської ОДА