Львівські шахраї продавали закарпатцям підроблені лотерейні білети

[Total: 0    Average: 0/5]

0Група шахраїв зі Львова, серед яких були працівники державних лотерей, за рік привласнили 2 млн. грн., продаючи підроблені лотерейні білети, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

“Учасники групи підробляли виграшні державні лотерейні білети. Гроші одержували як у бухгалтерії товариства, так і через термінали. До складу злочинного угрупування входили працівники товариства та мешканці Львівської області. Всім особам оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що група складалась з 9-х осіб: організатор – регіональний менеджер-консультант державних лотерей, три бухгалтери цього ж товариства та ще 5 мешканців області.
“Очільник злочинної групи займалась збором виграшних лотерейних білетів, однак не проводила їх через термінали та не відображала виграші у спеціальній програмі. Для подвійного одержання виграшу залучила свого співмешканця та ще двох осіб. Зазначені особи виготовляли дублікати білетів лотереї.

Процес отримання грошей проходив у два етапи. На першому етапі, двоє громадян за оригінальними білетами у бухгалтеріях регіональних представництв отримували свій виграш. Одночасно “підключались” бухгалтери, які вписували дані підставних переможців. В свою чергу, відомості про виграш не вносились ними у спеціалізовану базу.

Під час другого етапу за виготовленими копіями виграшних білетів співмешканець та двоє учасників групи отримували повторні виплати через термінали на торгових точках оператора державної лотереї”, – розповіли правоохоронці.

Злочинне угрупування діяло на території Львівської, Рівненської, Тернопільської та Закарпатської областей і впродовж 2014 року привласнило майже 2 мільйони гривень. Це підтверджується судово-бухгалтерською експертизою.

Також встановлено, що за одержані кошти організатор придбала у Львові квартиру.

На даний час всім учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні цілої низки кримінальних правопорушень.

Організатору та трьом членам злочинної групи було обрано запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави у 600 тисяч гривень, яка була сплачена фігурантами справи. Щодо двох бухгалтерів матеріали кримінального провадження вже направлено до суду.

Джерело: Департамент захисту економіки НПУ

Loading...

Comments are closed.