В Ужгороді виділили понад тисячу земельних ділянок в небезпечній зоні

Понад тисячу земельних ділянок у зоні можливого підтоплення в Ужгороді було виділено незаконно, стверджують у прокуратурі Закарпатської області.

Із власності Ужгородської міської ради внаслідок неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами міськради незаконно вибули землі загальною площею майже 80 га, нормативною вартістю понад 1 млн. грн. Як повідомив керівник Ужгородської місцевої прокуратури Дмитро Кириленко, слідчими та процесуальними керівниками прокуратури вживаються усі заходи щодо забезпечення прийняття законного та обґрунтованого рішення у кримінальному провадженні.

Провадження було розпочато у лютому 2014 року. Саме рішення було прийнято сесією Ужгородської міської ради у вересні 2009 р.. Ним затверджено проект Детального плану території житлового району «Західний» по вул. Загорській в м. Ужгороді. На підставі цього документу сесіями Ужгородської міської ради прийнято рішення про передачу у власність громадянам, тобто про вибуття з комунальної власності міської ради, 1107 земельних ділянок на території району «Західний» загальною площею майже 80 га, з цільовим призначенням «для індивідуального житлового будівництва», тоді як зазначені земельні ділянки, згідно з відомостями Закарпатського обласного управління по меліорації та водному господарству, знаходяться в зонах можливого затоплення паводками та згідно з Порядком використання земель у зонах їх можливого затоплення внаслідок повеней та паводків, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України, підлягають використанню виключно для сільськогосподарського призначення.

Джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.