“Правий сектор” відхрестився від “комбата Чесного”

[Total: 0    Average: 0/5]

Структури під назвою “батальйони спецпризначення Захід, Захід-2, Захід-3 і Захід-4” відокремилися від “Правого сектору” і самі несуть відповідальність за свої дії, заявили у прес-службі “Правого сектору”.

“Окрема історія – створення структур під назвою “батальйони спецпризначення Захід (Закарпаття), Захід-2 (Львівщина), Захід-3 (Івано-Франківщина) та Захід-4 (Волинь)”, які анонсував “комбат Чесний”. Там теж частково є наші побратими з ПС та ДУК ПС, але ці структури не входять до складу Національно-визвольного руху “Правий сектор” і створені виключно за власної ініціативи окремих бійців та командирів, мають своє керівництво та підпорядкування. Враховуючи це, ми заявляємо, що не несемо відповідальність за їхні дії та не коментуємо їх”, – підкреслено в повідомленні.

Нагадаємо, “комбат Чесний”, він же – Роман Стойка, брав участь у сутичці в Мукачеві у липні минулого року, після цього був оголошений у розшук. Кілька разів після цього він давав про себе знати із зони АТО. Минулого тижня голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив звернення главі МВС Арсену Авакову та Генеральному прокурору Віктору Шокіну з проханням затримати Романа Стойку, який, за даними Москаля, зараз перебуває в смт. Новогродівка Донецької області.

Comments are closed.