В навчальних закладах Мукачева відремонтують вбиральні

У всіх навчальних закладах Мукачева цього року відремонтують вбиральні, в тому числі у ЗОШ №11, де стан туалету шокував батьків.

Цього року з бюджету міста на поточні видатки для навчальних закладів Мукачева передбачено 1 млн. 700 тис. гривень. Більшість з цих коштів буде спрямовано на ремонт вбиралень та санвузлів, які планують оновити у всіх школах та дитсадках міста. Окрім того, на їх ремонт будуть передбачені й кошти в управлінні капітального будівництва. В деяких навчальних закладах роботи вже на підготовчій стадії.

«Більшість ремонтів заплановано на літній період, коли учні будуть на канікулах. Звісно, при цьому виникатимуть певні незручності, але наголошую: це масштабний проект, в усіх навчальних закладах буде оновлено вбиральні. Вдячні активістам, які моніторять ситуацію. Запрошую їх переглянути наші шкільні вбиральні вже після ремонту, оцінити якість та порівняти з тим, як було досі», – зазначає начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець- Андялошій.

Нагадаємо, напередодні батьки учнів активно обговорювали стан вбиралень у ЗОШ №11. Одна з мам, зокрема, коментувала: “Мій син, учень 1-го класу 11-ї школи дуже чекав коли піде до школи побачити нові унітази. Зараз, подивившись на фото, він налякався. Сказав, що він не зможе. Першокласники ще маленькі до такого”.

Мукачівська міська рада

Comments are closed.