Геннадій Москаль представив своїх заступників

[Total: 0    Average: 0/5]

0Новопризначених першого заступника і заступника голови Закарпатської ОДА представив на апаратній нараді голова обладміністрації Геннадій Москаль.

На посаду першого заступника призначений Іван Дуран. Керівник області поставив своєму першому заступнику завдання: підшуковувати кандидатури на посади керівників управління капітального будівництва та департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури облдержадміністрації.

Іван Петрович Дуран народився 24 серпня 1971 року у с. Щасливе на Мукачівщині. Має дві вищі освіти: у 1995 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю економіка підприємства, у 2008-му в Ужгородському Національному університеті здобув фах юриста. Впродовж дванадцяти років працював в органах Служби Безпеки України. До призначення очолював Федерацію футболу Закарпаття.

Заступником голови ОДА став Віктор Мікулін. Керівник області зазначив, що Віктор Мікулін буде опікуватися питаннями аграрної політики, ветеринарної медицини, використання та охорони земель, лісів та природних ресурсів, екології та охорони довкілля, туризму та курортів, цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій.

Віктор Петрович Мікулін народився 7 вересня 1960 року у с. Свобода, Берегівського району. У 1988 році отримав військово-юридичну вищу освіту. Професор кафедри кримінального права і кримінального процесу, доктор юридичних наук. Віктор Мікулін протягом чотирьох років був суддею військового трибуналу, протягом восьми років служив в органах Служби Безпеки, з 2006 по 2009 рр. – ректор Національної академії СБ України. До нинішнього призначення був завідувачем кафедри кримінального права та процесу Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, м. Київ.

Джерело: прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Comments are closed.