Мукачівський злодій на шлях виправлення не став

[Total: 0    Average: 0/5]

Раніше судимий мукачівець може потрапити за грати на 5 років за крадіжки та шахрайство. За клопотанням прокурора Мукачівським міськрайонним судом злочинцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженню за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185, ч.2 ст.190 КК України (крадіжка та шахрайство) відносно мешканця м.Мукачево, який у листопаді минулого року вироком Мукачівського міськрайнного суду за вчинення корисливих злочинів був засуджений до 4 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання та призначення іспитового строку 3 роки.

Не зважаючи на те, що злочинцю було призначено умовну міру покарання та надано шанс на виправлення, останній ним не скористався і на шлях виправлення не став. Він вже у вересні та грудні 2015 року повторно вчинив шахрайство та крадіжку чужого майна.

Згідно з санкціями ч.2 ст. 190 КК України та ч.2 ст. 185 КК України, особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років та відповідно до 5 років.

Джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.