В Ужгороді прокуратура на хабарі затримала прикордонника

20 березня військова прокуратура Ужгородського гарнізону Західного регіону України спільно з оперативними співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Закарпатській області у ході контролю за вчиненням злочину задокументувала факт вимагання та отримання неправомірної вигоди старшим зміни інспекторів відділу прикордонної служби «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону.Грошові кошти в розмірі близько 1000 доларів США призначалися за сприяння у незаконному переміщенні через державний кордон України 43 годинників виробництва Китай.

Неправомірна вигода виявлена та вилучена в ході проведення огляду місця події в повному обсязі. Зловмисника затримано на підставі ст. 208 КПК України.

Капітану-прикордоннику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, – прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

 

zaholovok.com.ua