На Закарпатті стартує проект “Бібліотечні гарадичі”

[Total: 0    Average: 0/5]

В середу, 13 квітня о 18.00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи,16) стартує пілотний випуск нового проекту «Бібліотечні гарадичі».

«Гарадичі» – закарпатське слово, що означає сходи. Ідея даного проекту, яка належить бібліотекарям відділу обслуговування, полягає в тому, щоб показати громаді, як по символічних сходах через книжки можна йти до вершин знань та досягнути успіху. В Ужгороді є кілька аналогічних клубів, на яких письменники спілкуються зі своїми читачами.

Концепція «Бібліотечних гарадичів» дещо інша. Тому на зустрічі, які відбуватимуться у бібліотеці, будуть запрошені НЕ письменники, а відомі люди міста та області, які ділитимуться враженнями про улюблені книги та авторів, які, можливо, вплинули на їхнє життя та допомогли досягти певних здобутків.

Першим ексклюзивним гостем «Бібліотечних гарадичів» стане фронтмен популярного закарпатського гурту «Триставісім» – Павло Генов. А після спілкування з Павлом, гурт «Триставісім», учасники якого вже давно підтримують бібліотеку та є її користувачами, відіграють акустичний концерт та презентують пісні з нового альбому. Вхід-вільний.

Євгенія Напуда, головний бібліотекар відділу обслуговування

Comments are closed.