Прикордонники попередили дві спроби контрабанди

[Total: 0    Average: 0/5]

В рамках проведення заходів по протидії незаконному переміщенню через українсько-румунський кордон тютюнових виробів, які проводяться прикордонниками Мукачівського загону спільно з румунськими колегами, цими вихідними було попереджено дві спроби тютюнової контрабанди.

Так, на ділянці відділу прикордонної служби «Ділове», правоохоронці виявили два пакунки тютюнових виробів , які контрабандисти, ймовірно, намагались переправити до сусідньої Румунії. Про знахідку прикордонники негайно проінформували своїх румунських колег, після чого ті, перевіривши підступи до кордону повідомили , що будь-яких ознак порушення кордону ними з їхньої сторони не виявлено.

Прикордонники відділу «Солотвино», на березі річки Тиса затримали чоловіка, який був у мокрому гідрокостюмі. Пізніше, під час проведення пошукових заходів , неподалік від місця затримання «водолаза», прикордонники виявили ще й шість пакунків тютюнових виробів. Про факт затримання прикордонники відразу повідомили румунських колег. Після чого навпроти місця виявлення правопорушника було знайдено ящики з тютюновими виробами.

Затриманим виявився 40-річний громадянин України. За фактом скоєння правопорушення було складено протокол за ст. 204-1 ч.1 КУпАП. Оцінку діям правопорушника даватиме суд.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.