Поліцейські здають кров для героя АТО

Донорська акція триває у краї.

Рахівчанин Іван Гоубель, який півроку перебував в зоні антитерористичної операції на Сході України, вже майже два роки лікує не специфічний виразковий коліт. Через участь у бойових діях він не зміг вчасно пролікувати хворобу, а відтак потрапив до лікарні у критичному стані. Наразі ж , вже три тижні, проходить курс інтенсивної терапії. Закарпатці масово об’єдналися з метою допомогти хлопцеві одужати та стати на ноги. Не залишилися осторонь і поліцейські охорони.

Історію цього хлопця, який свого часу відправився на передову добровольцем услід за братом, знає чи не кожен закарпатець. Півроку в окопах у зоні АТО коштували йому здоров’я: виразковий коліт, анемія.

Дізнавшись про долю героя АТО, керівництво Управління поліції охорони в Закарпатській області оголосило проведення благодійного тижня, впродовж якого поліцейські охорони будуть здавати кров для Івана. Розпочав естафету благодійності заступник начальника Управління капітан поліції Сергій Лисенко.

– У нинішній ситуації кров – це мінімальна допомога, яку може надати кожен з нас. У нашому Управлінні подібні акції проходять кожного року. У процесі збору крові немає нічого страшного, навпаки – особисто я відчуваю радість від того, що своєю кров’ю можу врятувати комусь життя, – розповів правоохоронець.

Іван Гоубель потребує крові групи 1+, проте у добровільній здачі крові Управління поліції охорони візьмуть участь поліцейські не тільки з даною групою крові. Кожен охочий має змогу долучитися до доброї справи, адже, як стверджують медичні працівники Закарпатської станції переливання крові, потреба в крові у них є завжди.

– Ми радо вітаємо кожного, хто наважився стати донором. Рідкісними вважають 4-ту та 3-тю групи крові, та, на жаль, бувають такі ситуації, коли в дефіциті і, здавалося б, розповсюджені 1-ша та 2-га групи крові. Тому щодня з 9 по 14 годину ми охоче чекаємо на донорів, – розповідає лікар-трансфузіолог Закарпатської обласної станції переливання крові Мирослава Хрипак.

За словами заступника начальника Управління поліції охорони в Закарпатській області, поліцейські охорони будуть здавати кров до кінця тижня. Правоохоронці закликають усіх небайдужих громадян долучитися до благодійної акції, адже важливою є кожна крапля крові.

Управління поліції охорони в Закарпатській області