Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор у день Благовіщення, молився за мир в Україні та припинення кровопролиття

[Total: 0    Average: 0/5]

Архієрейське богослужіння в день Благовіщення пройшло в Зарічевському Свято-Маріє-Магдалинівському жіночому монастирі.
В день Благовіщення Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Зарічевському Свято-Маріє-Магдалинівському жіночому монастирі.

При вході в обитель владику зустрічала настоятельниця монастиря – ігуменя Варвара (Поп).

 

 

 

 

 

 

Архієрею на Божественній літургії співслужили: секретар Єпархіального управління – протоієрей Віктор Місо, намісник Свято-Успенського чоловічого монастиря в с. Кічірне – архімандрит Іов (Маланка), намісник чоловічого монастиря на честь ікони Божої Матері «Казанської» в с. Тишів, що на Воловеччині – архімандрит Корнилій (Маскаль), понад 20 священнослужителів Перечинського, Мукачівського та інших благочинь єпархії.

За богослужінням була піднесена усердна молитва за мир в Українській державі та припинення кровопролиття.

Під час богослужіння була звершена дияконська хіротонія над насельником Тишівського монастиря – монахом Аверкієм (Раковець).

Після Божественної Літургії архієрей звернувся з архіпастирським словом до сотні присутніх, після чого призвав на всіх Боже благословення.

Як відомо, Перечинщина – край у якому ніколи в його історії не було православного монастиря. Зарічівська обитель заснована рішенням Священного Синоду УПЦ від 23 грудня 2010 року і є своєрідним форпостом Православ’я не лише в Ужанській та Тур’янській долинах, але й форпостом віри північних кордонів єпархії.

http://mukacheve.church.ua

 

Comments are closed.