В Мукачеві триває реформування медичної галузі

[Total: 0    Average: 0/5]

З грудня минулого року, в Мукачеві старувало реформування медичної галузі.

Про деталі цього процесу розповіла начальник управління охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзчич під час прес-конференції.

«Було обговорено кроки щодо реформування ЦРЛ та вузлової лікарні. Останню приєднано до райлікарні. Ми прийшли до висновку, що стаціонарні відділення будуть саме в ЦРЛ, а у вузловій лікарні буде лише денний стаціонар та цехова служба. Щодо працевлаштування фахівців вузлової лікарні – це питання теж вже вирішено, всім було запропоновано роботу. Єдине, що не можемо працевлаштувати пенсіонерів. Ми даємо дорогу молодим лікарям», – зазначає Любов Мандзич

Другий етап – оптимізація ліжкового фонду. В ЦРЛ більше на 50 ліжок –це перевищення діючих нормативів. «Ми провели моніторинг, і з’ясували, що щоденно 100 ліжок не обслуговуються через відсутність пацієнтів. Тому кількість ліжок буде скорочено Також упорядковується штатна чисельність. У багатьох відділеннях, є більше спеціалістів, ніж це передбачено штатним розписом. Є відділення, де чимало лікарів працюють на чверть ставки. Це стосується в першу чергу пологового та гінекологічного відділеннь. Тому тут буде скорочено 12 посад, і в першу чергу це стосується пенсіонерів», – констатує керівник відділу.

«Щодо стоматологічної поліклініки залишається дитяча стоматологія, залишається ургентна допомога цілодобова, а також залишається 8 посад стоматологів. 9 ставок буде скорочено – їм пропонують працювати на госпорозрахунковій основі, але лікарі відмовляються. Зрозуміло, що в нас розвинена приватна стоматологія, тому питань з працевлаштування не буде», – каже Любов Мандзчич.

Мукачівська міськрада

Comments are closed.