Мер Ужгорода вважає, що замінування міськради лякає туристів

Ужгородська міська рада оприлюднила заяву міського голови Ужгорода Богдана Андріїва у зв’язку зі вчорашніми подіями.

“Висловлюю глибоке обурення намаганнями, наразі, на жаль, невідомих осіб, дестабілізувати ситуацію в нашому місті, зірвати вирішення важливих для життєдіяльності і розвитку Ужгорода питань.

Три повідомлення про небезпеку у будівлі міської ради тільки упродовж кількох годин одного дня – такі “розваги” вже виходять за межі будь-якого здорового глузду”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, вчора в Ужгороді відбувалася сесія Ужгородської міської ради. Під час неї до правоохоронців надійшло три повідомлення про замінування будівлі, а під час останнього навіть знайшли предмет, схожий на бойову гранату.

“Більше двох сотень працівників виконавчого комітету і структурних підрозділів відривають від роботи, депутати міської ради не мають змоги працювати. Величезні суми з бюджету, який наповнює своєю працею громада міста, йдуть на виклики, перевірки фахівцями різних служб. Можливо, допомога працівників поліції, пожежників, лікарів “швидкої допомоги”, які більш, ніж півдня змушені були чергувати біля будівлі міськради, у цей час була вкрай необхідна іншим людям.

Слід покласти край провокаціям, які через безкарність стають надто частими. Адже, крім зриву роботи сотень фахівців, ми ще й відлякуємо потенційних туристів, гостей міста. Сподіваюся, правоохоронні органи докладуть усіх зусиль, щоб знайти і покарати зловмисників”, – додає мер.

zaholovok.com.ua