На сакури зі всього світу

Заради сакур на Закарпаття їдуть туристи зі Львова, Одеси і навіть Швейцарії. Готелі і санаторії в області вже переповнені, вільних місць майже немає.

Найбільше туристичних груп, що зараз перебувають на Закарпатті, приїхали зі Львова, Одеси, Дніпропетровська та  Києва, розповів у спеціальному коментарі кореспонденту Mukachevo.net експерт з туризму Федір Шандор.

З іноземців в області зараз перебувають швейцарці, безліч угорців, а також багато словаків, хоча в них теж є сакури, проте не в такій кількості як тут.

– Просто зараз дуже приємний період, ще не спекотно і вже не холодно, – зазначає експерт.

У обов’язковій програмі туристів, окрім фотографування з сакурами, відвідини Ужгорода, Мукачева та замку Паланок. Українські подорожуючі також масово їдуть на термальні басейни – Косино, Берегово, Велятино. Популярним є і Воєводино з його Парком Шенборна.

– Туристи сходять з розуму з  нашої гастрономії. Бограч, лоці печене – вони від цього дуріють. Взагалі цей рік можна назвати роком гастрономічного туризму на Закарпатті, бо він дуже набирає обертів. Групи їдуть на крафтові пивоварні та сироварні. Швейцарці замовляють дегустації меду, леквару, – розповідає Федір Шандор.

В основному туристи зупиняються на ночівлю в Ужгороді та Мукачеві, а також біля знакових місць. Однак, в цю пору готелі та санаторії переповнені, тому особливо вибору немає – ночують там, де ще є вільні місця, пояснює туризмознавець.

mukachevo.net