На Тячівщині 7 разів рятували ліс від пожеж

Вже з початку року працівниками філії «Тячів ЛАГ» ДП «ЗОУЛАГ» довелось гасити 7 загорянь сухої трави на лісоугіддях, які оперативно були попереджені лісівниками й пожежі не дійшли до лісу. Всі вони сталися з вини людей. Тому аби попередити загоряння і вберегти «зелені легені планети» від знищення, лісівники разом з працівниками поліції проводять рейди.

Директор філії «Тячів ЛАГ» ДП «ЗОУЛАГ» Наталія Катреняк: «Весняні свята громадяни святкують на природі, іноді місцем відпочинку стає ліс. Для когось радість, а комусь додається зайвого клопоту, лісівникам і правоохоронцям доводиться проводити рейди, аби запобігти виникненню пожеж. Лісова охорона проводить цілодобове чергування лісів та разом із працівниками правоохоронних органів проводить рейди. Ще плануємо залучити працівників ДСНС в Закарпатській області аби захистити ліси від пожеж».

Також вона повідомляє, аби мінімізувати та попередити лісові загоряння, працівники державної лісової охорони Тячівського ЛАГ проводять посилену роботу. Окрім того, за період від 1 по 13 квітня силами лісової охорони підприємства попереджено 7 загорянь лісових масивів у селах Біловарці, Добрянське, Дулово, Ганичі, Угля. З учнями шкіл проведено 35 бесід по поведінці в лісі, які допоможуть зберегти життя рослинному і тваринному світу. Збережімо ліс від вогню разом.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ