Кількасот мішків сміття. Благоустрій Боздоського парку залишає бажати кращого 

Працівники обласної державної адміністрації, а також обласних установ та організацій у п’ятницю, 22 квітня, взяли участь у прибиранні території парку «Боздоський».

Участь в облагородженні улюбленого місця відпочинку ужгородців взяли 400 адмінпрацівників на чолі з першим заступником голови Закарпатської ОДА Іваном Дураном. Впродовж кількох годин учасники акції очищали захаращені території парку, збирали старі гілки, сміття та різний непотріб. Зокрема, з прилеглої до бювету з мінеральною водою  території. Загалом із зеленої зони в результаті прибирання довелося вивозити кількасот мішків сміття.

Це вже четверта подібна акція з очищення парків та скверів Ужгорода цієї весни до якої залучені працівники облдержадміністрації. Услід за «Ротарі-парком» та прилеглих до адмінбудівлі ОДА територій, держслужбовці цього разу вийшли на облагородження парку Боздоський, благоустрій якого нині в жалюгідному стані.

-Прибиранням територій міста – вулиць, парків та скверів – та утриманням їх в належному санітарному стані повинні відповідні структури та підприємства, визначені Ужгородською міською радою. Але місту не вдається боротися зі сміттям та брудом, що накопичується, – каже Іван Дуран. – Боздоський парк – наймасштабніша зелена зона обласного центру та улюблене для багатьох ужгородців місце відпочинку до всього ще й з унікальним джерелом мінеральної води.

-Нині серед першочергових завдань – привести у належний стан цей водограй, який не можнанавіть називати бюветом, – наголосив перший заступник керівника краю. –  Серед завдань розвитку на довшу перспективу – будівництво велосипедної доріжки по периметру парку.

Іван Дуран також рекомендував керівництву міської ради Ужгорода забезпечити належне утримання зеленої зони для піших прогулянок, а не автомобілів, які безперешкодно їздять парком.

Прес-служба Закарпатської ОДА