Керівники ГУ ДФС Закарпаття висадили символічну для Ужгорода виноградну лозу

Сьогодні багато розмов точиться про залежність найбільшого людського скарбу – здоров’я – від чистоти довкілля. Ми не повинні забувати про екологічний стан природи та наш власний вплив на нього.

Беручи участь у таких заходах, як Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», яка традиційно проходить у березні-травні, працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області стараються, щоб такий вплив був позитивним та став прикладом для інших.

Активно, дружньо та з піднятим настроєм, співробітники долучаються до прибирання та благоустрою території управління, у кожному кабінеті здійснюють генеральне прибирання, облаштовують клумби, вивозять сміття, адже усім приємно бачити навколо себе чисте довкілля, а особливо, коли оживає природа.

Варто зазначити, що цьогорічна акція містить в собі ряд символів: співробітники головного органу ДФС висадили виноградну лозу, яка розміщена на гербі м. Ужгород, і серед іншого означає любов до життя та працьовитість мешканців міста. Також 22 квітня, весь світ відзначав День Землі – день, який покликаний спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища у нашому спільному домі.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Закарпатській області