Контрабанда закарпатського лісу: Гройсман дав термінове доручення Насірову

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман дав доручення Голові Державної фіскальної служби Роману Насірову негайно провести службове розслідування щодо інциденту у Чопі, пов’язаного зі спробою вивезення високоякісної необробленої деревини за кордон, незважаючи на заборону українського законодавства.

Про це пише kmu.gov.ua.

Голова Уряду звернув увагу на скандал, що розгорівся у м. Чоп, де намагалися вивезти 24 вагони лісу високої якості. Необроблена деревина, експорт якої заборонений Законом, була пред’явлена до оформлення як дрова, не пройшла фактичного огляду для встановлення типу деревини.

“У нас є заборона на вивіз деревини. За великим рахунком, ця норма діє, але та оприлюднена інформація активістів, яку я бачив, мене дико вразила”, – зазначив Володимир Гройсман, коментуючи цей випадок.

У зв’язку з цим Прем’єр-міністр України доручив Голові Державної фіскальної служби України провести службове розслідування та покарати винних – матеріали мають бути передані до Національного антикорупційного бюро.

Також Володимир Гройсман доручив з’ясувати причетність до даного інциденту представників ПАТ “Укрзалізниця”, а також екологів та ліcівників.

http://expres.ua