Тимошенко: Відбулося остаточне закріплення олігархічного перевороту

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляє, що фракція проголосувала проти нового уряду, бо не може підтримати тотальну олігархізацію держави.

Про це вона повідомила на брифінгу.

«У Верховній Раді сталося остаточне закріплення олігархічного перевороту, який відбувся після Революції Гідності. Ми побачили, що демократичної революції не існує, тому що з усіх демократичних фракцій, які є в цьому парламенті, за новий уряд Гройсмана-Порошенка проголосувало всього 206 народних депутатів при необхідних 226», – зазначила Тимошенко.

Лідер фракції заявила, що голосування за новий уряд відбулося на основі поєднання кланів, залишків Партії регіонів, а також частини фракцій БПП і Народного фронту.
Тимошенко наголосила, що «Батьківщина» голосувала проти такого уряду: «Ми не можемо підтримати тотальну олігархізацію нашої держави».

«Ми також не можемо підтримати зосередження монопольної влади в руках Президента України, тому що насправді пан Гройсман є невід’ємною частиною команди Петра Порошенка і це означає, що глава держави відповідає в країні за все, що відбуватиметься», – пояснила Голова фракції.

Юлія Тимошенко також нагадала, що «Батьківщина» переходить в демократичну проєвропейську опозицію.

Голова Закарпатської обласної організації «Батьківщина молода» Сергій Шанта, переконаний, що сьогодні насправді відбувається те саме, що відбулося в 2006 році після Помаранчевої революції: «реванш і контреволюція, і це все робиться руками тих політиків, які стояли на Майдані і щось обіцяли людям.