Обласна бібліотека для дітей та юнацтва поповнилась сучасною книгою книг         

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні півсотні примірників дитячої Біблії представники Української Православної Церкви Київського Патріархату на Закарпатті передали обласній бібліотеці для дітей та юнацтва. Дарунок став можливим завдяки Всеукраїнській благодійній організації “Eleos-Україна”.

Як розповів владика Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, єпархію очолює вже більше року й за цей час спільно з благодійною організацією було здійснено кілька акцій, приміром, не так давно в рамках соціального проекту “Молитовник українською мовою шрифтом Брайля” особливі книги отримала спецшкола-інтернат для незрячих і  слабозорих м.Мукачево. Владика також повідомив, що наразі в єпархії працюють над створенням крайової філії благодійної організації “Eleos-Закарпаття”, що опікуватиметься дітьми-сиротами, неблагополучними родинами й іншими соціально вразливими категоріями.

Що ж до дитячої Біблії, то крім обласної бібліотеки для дітей та юнацтва книгу також одержать Мукачівська міська бібліотека для дітей,  Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів, Дитячий реабілітаційний центр у м.Мукачево та дитбудинки області. Загалом, цього разу буде поширено 300 примірників Біблії.

Книга надрукована столичним біблійним видавництвом, із яким співпрацює УПЦ, накладом 1,5 мільйона примірників. Частину з них напередодні світлого свята Великодня так само, як і на Закарпатті, нині ширять у всіх областях України.

Управління культури Закарпатської ОДА

 

Comments are closed.