Мукачівський та Перечинський райони з’єднає нова дорога

Стратегічно важливе рішення про будівництво нової дороги прийнято під час зустрічі очільників районних адміністрацій: Мукачівської – Сергія Гайдая та Перечинської – Віктора Олефіра.

Символічно, що зустріч керівник районів відбулася на межі Мукачівщини та Перечинщини. Важливу роль у будівництві нового шляху сполучення виконуватиме Закарпатське ОУЛМГ, оскільки дорога проходить через ліс.

В ході попередніх напрацювань щодо реалізації даного проекту обговорювалася пропозиція будівництва дороги Тростяниця (Мукачівський район) – Т’уря Пасіка (Перечинський район).

Голови районних адміністрацій Сергій Гайдай та Віктор Олефір, керівники лісгоспів двох районів – Василь Анталовський та Юрій Бокшан, а також начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, оглянули місцевість, через яку наразі пролягає лісова дорога, якою можуть користуватися лише вантажівки.

В результаті прийнято спільне рішення про будівництво шляху сполучення, який з’єднає село Тростяницю та рекреаційний комплекс «Воєводино».

Причина такого рішення – це вантажівки-лісовози, які їздитимуть новою дорогою, руйнуючи при цьому шляхи місцевого значення. Водії вантажівок і надалі використовуватимуть наявну лісову дорогу між селами Тростяниця – Т’уря Пасіка.

«Будівництво нової дороги – надзвичайно важливий проект для обох районів та лісового господарства краю, – коментує Сергій Гайдай, – новий шлях сполучення пожвавить туристичний рух, адже туристи скорочують шлях на 70 кілометрів».

Пожвавлення туристичного руху тягне за собою розвиток супутньої інфраструктури а це – нові робочі місця та відрахування до районних та місцевих бюджетів.

Як наголошує очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, по дорозі розташуються дві рекреаційні зони відпочинку. В свою чергу, туристи, рухаючись з Перечинського напрямку, матимуть можливість відвідати санаторії та рекреаційні заклади Мукачівщини.

Запланований проект будівництва нової дороги – це результат злагодженої співпраці Мукачівського та Перечинського районів за участі лісових господарств, – який не тільки сприятиме місцевому туристичному розвитку, а й позитивно плине на туристичний імідж Закарпаття в цілому.

Мукачівська РДА