На Берегівщині згоріло півгектара трави

11 травня о 15:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла за межами с. Дийда Берегівського району. Горіла суха трава, із якої полум’я перекинулося на металевий контейнер. Вогонь помітили охоронці асфальтобетонного заводу, що знаходиться неподалік.

На місце події прибуло відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Бійці ДСНС виявили, що палає сухостій на площі півгектара й контейнер, у якому зберігалися старі меблі. О 15:26 вогнеборці локалізували загорання, аби природна пожежа не набула більших масштабів. І вже незабаром, о 16:11, рятувальники остаточно ліквідували загорання.

Внаслідок пожежі було знищено суху траву на площі 0,5 га та пошкоджено металевий контейнер і речі в ньому. Причину виникнення загорання й суму завданих збитків встановлюють правоохоронні органи.

Уже неодноразово рятувальники наголошували на тому, що пожежі сухої трави і сміття несуть загрозу не лише довкіллю, а й життю та майну громадян. І це може бути не тільки металевий контейнер, як у вищенаведеному прикладі, але й житловий будинок чи надвірна споруда. А запобігти розгулу вогняної стихії надзвичайно просто – треба лише дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Під час порання на городі не спалюйте сухостій – краще зберіть його у спеціальній ямі для компосту. Вибравшись на пікнік, розкладайте вогнище тільки у спеціально відведених місцях, не залишайте його без нагляду та залийте водою перед від’їздом. Ці рекомендації не потребують значних зусиль, але допоможуть уберегти природу від руйнівної дії вогню.

У ДСНС України у Закарпатській області