Рух мікроавтобусів через митний пост «Тиса» суттєво зменшився  

Якщо раніше через митний пост «Тиса» на українсько-угорському кордоні за добу в Україну проїжджало близько 200 мікроавтобусів, то в останні дні їх кількість різко скоротилася. Так, із 8 години ранку 17 травня по 8-му ранку 18 травня на МП «Тиса» оформлено всього 60 мікроавтобусів, що перетнули кордон із боку Угорщини. Різке зменшення кількості «бусиків» пов’язане з дорученням голови ОДА Геннадія Москаля ліквідувати корупційні схеми на державному кордоні й припинити «годувати Київ сірою готівкою».

Нагадаємо, що минулого четверга (12.05) голова ОДА провів розширену нараду з керівництвом Закарпатської митниці, Мукачівського, Чопського прикордонних загонів та правоохоронних органів. Г.Москаль доручив ліквідувати на кордоні схеми з мікроавтобусами, водії яких роками провозять через «Тису» без будь-якого митного оформлення брендовий одяг, мобільні телефони та гаджети, елітний алкоголь, парфумерію, мийні та гігієнічні засоби, скутери, мотоцикли тощо, і які платять за «зелене світло» на митниці визначену таксу, яка йшла на Київ.

Зараз усі мікроавтобуси проходять повний митний огляд, тому можливість провезти в Україну незадекларовані партії товару знижена до мінімуму.

carpathia.gov.ua