Українцю не вдалося приховати 2 ящики контрабандних цигарок

Прикордонники Чопського загону спільно з працівниками митниці виявили 1000 пачок тютюнових виробів, які наш співвітчизник намагався перемістити через кордон.

Так, опівночі, через пункт пропуску «Чоп(Тиса)» на виїзд з України по смузі руху «червоний коридор» прямував мікроавтобус марки «Мерседес» під керуванням громадянина України. Однак, з прибуттям на прикордонно-митний контроль, автомобіль одразу привернув до себе увагу прикордонного наряду. На підставі аналізу та оцінки ризиків було прийнято рішення про здійснення поглибленого огляду вищевказаного транспортного засобу спільно з представниками митниці.

Результат огляду в повній мірі підтвердив підозри вартових кордону, адже в у бокових стінках вантажного відсіку були виявлені приховані тютюнові вироби в кількості 100 блоків з акцизними марками України, доступ до яких став можливий після демонтажу бокових стінок мікроавтобуса.

Як підсумок, тютюнові вироби та мікроавтобус 2004 р.в. вилучено встановленим порядком. Вартість сигарет склала – понад 19 тис. гривень, а автомобіль оцінено на суму понад 350 тисяч гривень

Прес-служба Чопського прикордонного загону