В Ужгороді відбудеться зустріч у форматі «Чай з Євродепутатом»

Нинішня зустріч – вже шоста. Тема дискусії – «Європейське майбутнє України».

У рамках відзначення Днів Європи в Закарпатській області Генеральне консульство Словацької Республіки в Ужгороді (Генеральний консул Янка Буріанова) та Національний Інститут стратегічних досліджень (радник при дирекції Світлана Мітряєва) проводять зустріч з депутатом Європейського Парламенту від Словацької Республіки Іваном Штефанєц, яка буде проходити у форматі «Чай з Євродепутатом».

Далеко не всі рішення приймаються у кабінетах, а роль неформальних бесід на усіх рівнях спілкування переоцінити складно.

Відповідно до європейських тенденцій, ще в жовтні 2013 року Світлана Мітряєва, ініціювала та започаткувала новий для Закарпаття формат спілкування експертної, наукової, бізнесової еліти краю з представниками дипломатичних кіл кран – сусідів Украни, так званий «Чай з Послом», який дає змогу подискутувати про проблеми, які, можливо, не зовсім коректно порушувати у рамках офіційного протоколу.

Такий формат спілкування сприяє кращому розумінню позицій одне одного виробленню нестандартних рішень. Першим гостем такої зустрічі був Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Мігай Баєр.

Наступними: Надзвичайний і Повноважний Посол Словаччини в Україні Павол Гамжик; Державний Секретар Словацької Республіки Петер Буріан; Віце-прем’єр-міністр – Міністр закордонних справ та європейських питань Словацької Республіки Мирослав Лайчак; нинішній Надзвичайний і Повноважний Посол Словачини в Україні Юрай Сівачек.

Нинішня зустріч – вже шоста. Тема дискусії – «Європейське майбутнє України».

На зустріч запрошені представники Міністерства закордонних справ України, почесні Консули, представники наукових, експертних та банківських кіл краю, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські активісти та ЗМІ.

Дата проведення: 27 травня. Час проведення: 13.45. готель «Олд Континент», – зал, 1 поверх

https://zakarpatpost.net