Слідом за Сачком, ще 4-х фігурантів стрілянини в Мукачеві минулого року хочуть посадити довічно

Мова йде про підозру у вчиненні 15-ти тяжких і особливо тяжких злочинів, яку раніше висунули Олександру Сачку.

Як повідомила у спеціальному коментарі кореспонденту Mukachevo.net прес-секретар Правого Сектору Закарпаття Галина Кундік, прокурори вже протягом тижня намагаються вручити бійцям повідомлення про підозру у спосіб, що суперечить закону.

Правосекторівці Сергій Деяк, Родіон Горбенко, Володимир Бурча та Роман Мунчак ще з моменту липневої стрілянини в Мукачеві перебувають у столичному СІЗО та підозрюються у скоєнні терористичного акту та створенні злочинного угрупування. Однак, цього тижня прокурори вирішили оголосити їм підозру у скоєнні ще 15-ти тяжких і особливо тяжких злочинів – таку ж, як днями отримав керівник закарпатського Правого Сектору Олександр Сачко.

-Між підозрою, що висувають хлопцям і тією, що отримав Олександр Сачко, може бути мінімальна різниця, але в основному зазначаються одинакові статті. У всіх тих документах фігурують різні прізвища, але не їхні, однак злочини інкримінують хлопцям просто за те, що вони є учасниками Правого Сектору, – зазначила Галина Кундік.

За словами речниці, бійцям намагаються протягом тижня вручити підозру, але по закону це має відбуватись при адвокатах, яких прокурори не хочуть залучати.

Нарешті сьогодні, під час судового засідання в Києві, прокурор кинув бійцям через клітку повідомлення про підозру і сказав «Ознайомлюйся як хочеш», додала Галина. Крім того, вона наголосила, що правосекторівцям за увесь цей час не надавалась медична допомога. Зокрема, у Володимира Бурчі почали загнивати рани на нозі.

mukachevo.net