У Закарпатській філармонії лунатиме орган

Червень продовжує торувати свою літню доріжку: так приємно усвідомлювати, що пору канікул і відпусток, подорожей і відкриттів, відпочинку та розваг розпочато. Поки що життя в обласному центрі не втратило своєї жвавості. Одні поспішають на роботу, інші вже планують відпустку. Хтось здає сесію або готується до вступних іспитів. Втім, чимало і таких, хто вже насолоджуються цілковитою свободою – вулиці міста рясніють веселими зграями дітей, туристів та відпочивальників.

Тож Закарпатська обласна філармонія намагається наповнити останній місяць свого концертного сезону цікавими програмами та незвичними акціями.

Зокрема, художні колективи і солісти філармонії, крім своїх планових концертів, задіяні у заходах з нагоди Дня журналіста та професійного свята працівників галузі охорони здоров’я, а також у відзначенні Дня Дунаю (щорічний європейський захід, який проводять у кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії із захисту р.Дунай). Не припиняють своєї діяльності проекти «Музика вихідного дня» та «Філармонія туристична». Й абсолютно неординарне дійство заплановане на 19 червня за участі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. А вже наприкінці місяця відбудеться закриття 69-го концертного сезону.

Але не будемо забігати так далеко: 12 червня на головній сцені краю гратиме лауреат міжнародних конкурсів, солістка Закарпатської обласної філармонії Катерина ГАЖО (орган). У концерті прозвучать твори Дж.Каччіні, М.Регера, С.Франка, Ф.Дуранте, Р.Лоуленда та І.Калниньша – молода виконавиця обрала для цієї програми музику, сповнену романтичного настрою. У супроводі органу виступлять також лауреати міжнародних конкурсів Мирослава Швах-Пекар (сопрано), Діана ГАВАТА (віолончель) та Оксана ГРИНЕВИЧ (флейта). Ведуча – Катерина КЕРЕЧАНИН. Концерт пройде у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок о 17.00 – пише Таїсія Грись.

zaholovok.com.ua