Поліція Закарпаття – уже 2 місяці без голови. Москаль просуває свою людину

Попри анонсовану і надважливу переатестацію місцевих полісменів, а також постійні гучні конфлікти з контрабандою та лісом, з 4 квітня обласна поліція працює без керівника.

Відколи у Рівне перевели Сергія Князєва, тимчасово виконує обов’язки начальника Степан Довгунь.

Спершу планувалося, що нового очільника закарпатської поліції призначать оперативно. На цю посаду сватали очільника ужгородської поліції Романа Стефанишина, а також генерал-майора МВС України Валерія Середу, який очолює Львівський державний університет внутрішніх справ і мав би забезпечити відповідну процедуру переатестації полісменів.

Водночас, з середини травня, інформують джерела Mukachevo.net, у списку претендентів на очільника поліції Закарпаття з’явився Павло Басараба. Він сьогодні очолює Рахівську РДА.

Але далеко не успіхи на цій посаді є підставою, аби очолити силовиків Закарпаття. Як зауважив співрозмовник Mukachevo.net, Павло Басараба, який до слова є екс-регіоналом (був депутатом Рахівської райради від цієї політсили) є односільчанином найкращого закарпатського друга Геннадія Москаля. Мова про екс-керівника закарпатських ДАІшників та депутата облради від БПП Михайла Бойчука. Разом із паном Басарабом вони народилися у селі Косівська Поляна, що на Рахівщині. Саме Бойчук, каже співрозмовник, запропонував Геннадію Москалю разом через власні зв’язки у правоохоронних органах просувати Павла Басарабу на керівника закарпатської поліції.

mukachevo.net