Іршавські рятувальники розповіли школярам про свою роботу

16 червня будівлю 5-ї державної пожежно-рятувальної частини заполонили три десятки школярів. На екскурсію до підрозділу завітали учні 3-5-х класів гімназії м. Іршава.

У ході візиту рятувальники в доступній формі ознайомили дітей із пожежно-рятувальними автомобілями та їхнім оснащенням. Також бійці розповіли про особливості служби в ДСНС й навели приклади порятунку людей із небезпечних ситуацій.

Особливу увагу школярів співробітники оперативно-рятувальної служби привернули до безпечного відпочинку під час літніх канікул, а саме – правильної поведінки в лісовому масиві та поблизу водоймищ. Крім цього, загрозу для малечі становлять незнайомі й підозрілі предмети, що можуть виявитися вибухонебезпечними. Відтак рятувальники пояснили дітям, що ці знахідки не можна чіпати, а треба відразу сповістити Службу порятунку за номером 101.

По закінченні екскурсії кожен охочий міг приміряти бойовий одяг пожежного, шолом-маску, потримати в руках справжній пожежний ствол, посидіти за кермом автомобіля тощо. Завершився ж навчальний захід традиційним фотографуванням біля пожежних машин у бойовому спорядженні вогнеборців. Дітлахи подякували рятувальникам за гостинність і пообіцяли виконувати всі рекомендації.

Управлінн ДСНС України у Закарпатській області