Закарпатські дороги потребують відновлення у численних місцях

Під час другого пленарного засідання третьої сесії голова облради Михайло Рівіс озвучив низку депутатських запитів.

Серед них – колективний запит Валерія Мурги, Василя Федурця та Василя Дем’янчука щодо ремонту автодороги Колочава-Усть Чорна- Бедевля на відрізку Дубове-Усть –Чорна Тячівського району .

«Просимо якнайшвидше вирішити питання ремонту даного відрізку дороги, так як зволікання може призвести до негативних наслідків, унеможливити виконання багатьох робіт із соціально-економічного розвитку згаданих населених пунктів та розвитку сільського зеленого туризму, що є важливим у гірських глибинках», – зазначається в запиті. Ці ж депутати подали ще один запит про ініціювання клопотання перед Кабінетом Міністрів України та Службою автодоріг України стосовно виділення коштів на завершення будівництва автомобільного мосту в смт Буштино Тячівського району.

Йосип Борто, Йожеф Баторі, Ільдіко Орос, Гейза Гулачі, Чаба Пейтер, Борнобаш Кейс , Карло Резеш та Міклош Товт також звернулися колективно стосовно виділення коштів з обласного бюджету у сумі 200 тисяч гривень на проведення капітального ремонту ділянки дороги по вул.. Онча у с.Бене Берегівського району. На сьогодні сільрадою виготовлено кошторис капремонту та проведено експертизу кошторису. Але силами сільради та громади через відсутність коштів ці роботи не подужати.

Федір Ісайович просить виділити кошти на капітальний ремонт ділянки дороги по вул.. Гевденя у с. Гудя Виноградівського району. «Ця дорога в жахливому стані: асфальтне покриття знесено, на поверхні – ями та вибоїни»,- зазначив депутат та додав робочий проект і експертний звіт.
Андрій Вишняк звернувся стосовно необхідності проведення технічної експертизи та ремонту опори мосту у Зарічово Перечинського району. Даний міст є єдиним пішохідним та транспортним сполученням , що з’єднує село із автодорою Ужгород-Самбір-Львів.

Усі депутатські запити підтримано на пленарному засіданні сесії та направлено у відповідні інстанції, – пише прес-служба облради.