Завдяки ремонту дороги до Синевирського озера кількість туристів збільшилася в кілька разів

У Міжгірському районі триває ремонт дороги до Синевирського озера.

Як повідомив голова ОДА Геннадій Москаль, на значній ділянці вже зроблено ямковий ремонт, до Реабілітаційного центру бурого ведмедя вже можна доїхати по рівній дорозі, не боячись за ходову частину автомобіля. А там, де дорожнє покриття не ремонтувалося десятиліттями й розбито вщент, дорожники ставлять суцільний асфальт.

Якщо раніше мешканці Синевирської Поляни добиралися на автомобілі до Міжгір’я по суцільним вибоїнам за півтори години, то зараз дорога довжиною 25 кілометрів займає 35 хвилин. Хід робіт проінспектував Геннадій Москаль, котрий ініціював ремонт і домігся для його проведення виділення необхідних коштів.

“У цій частині Закарпаття є багато відомих туристичний об’єктів. Синевирське озеро, яке визнане одним із семи чудес України, Колочава зі своїм музеєм «Старе село», оборонні споруди Лінії Арпада тощо. Дорогу від Нижніх Воріт (траса «Чоп – Київ») до Синевирського перевалу і далі на Колочаву зробили за минулі місяці, а зараз ремонтуємо дорогу до озера. Щодо цього бездоріжжя було дуже багато нарікань як від місцевих мешканців, так і багатьох тисяч туристів, однак за минулі роки ніхто за неї чомусь не брався. Зараз надолужуємо згаяне. Зроблений ремонт (поки що частковий) уже дав результат – кількість туристів порівняно з першим півріччям минулого року збільшилася в кілька разів. Відповідно збільшилися й збори в місцеві бюджети. Якщо дозволить погода, плануємо завершити ремонт до кінця місяця”,- зазначає Г.Москаль.

zak-kor.net